نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: عشق یک طرفه

2058
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9043
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Post عشق یک طرفه

باسلام وخسته نباشیدوتشکرازسایت خوبتون /من سه ماه است که بادختردخترخاله ام دوستی میکنم .بعدازده یاپانزده روز ازدوستیمون میگذشت که به من گفت اگرهمینطور زیادباهم حرف بزنیم وابسته هم میشویم .من هم همه چیزرابه اوگفتم که میخواهم باتوازدواج کنم .اما او حالامیگوید که دراین مدت نتوانسته است به من علاقه مند بشود ووابسته من بشود .من ولی هرروز که میگذردبیشتروابسته اومیشوم .یک روز میگوید جوابم صددرصدمنفی است یک روز میگویداگرپدرومادرم بله بگویند شایدمنم بله بگویم یک روز میگویدمن بیست سالم هست نمیدانم کی رادوست داشته باشم کی رادوست نداشته باشم .بخدا من دیگرگیج شده ام هرشب فقط دوساعت میخوابم دیگرنمیدانم چه کنم که عاشق من بشود .بخداازلحاظ روحی رنج میبرم لطفا راهنماییم کنید.اون میگه حسی نسبت به من نداره .توروخدا بگین چیکارکنم واقعادوستش دارم
    ویرایش توسط alireza1368 : 11-27-2014 در ساعت 05:29 PM

2. کاربران زیر از alireza1368 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : عشق یک طرفه

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1368 نمایش پست ها
    باسلام وخسته نباشیدوتشکرازسایت خوبتون /من سه ماه است که بادختردخترخاله ام دوستی میکنم .بعدازده یاپانزده روز ازدوستیمون میگذشت که به من گفت اگرهمینطور زیادباهم حرف بزنیم وابسته هم میشویم .من هم همه چیزرابه اوگفتم که میخواهم باتوازدواج کنم .اما او حالامیگوید که دراین مدت نتوانسته است به من علاقه مند بشود ووابسته من بشود .من ولی هرروز که میگذردبیشتروابسته اومیشوم .یک روز میگوید جوابم صددرصدمنفی است یک روز میگویداگرپدرومادرم بله بگویند شایدمنم بله بگویم یک روز میگویدمن بیست سالم هست نمیدانم کی رادوست داشته باشم کی رادوست نداشته باشم .بخدا من دیگرگیج شده ام هرشب فقط دوساعت میخوابم دیگرنمیدانم چه کنم که عاشق من بشود .بخداازلحاظ روحی رنج میبرم لطفا راهنماییم کنید
    خب دوست عزی مسلمه که نمیتونه درست تصمیم گیری کنه

چون بلوغ فکری و عاطفی در سنین 21 تا 25 سالگی اتفاق میفته ...

به همین خاطره که در ابراز احساسات تردید داره و شما هم باید صبور باشید و منتظر باشد

تا شرایط ازدواج رو پیدا کنید .... به هرحال زمان میتونه در این مورد به شما کمک کنه ...

چون چیزی که وجود داره احساسات زیاد شما برای رسیدن به ایشونه ...

در حالی که زندگی مشترک چیزی ورای این عشق و عاشقیه که دارید میبینید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1368 نمایش پست ها
    باسلام وخسته نباشیدوتشکرازسایت خوبتون /من سه ماه است که بادختردخترخاله ام دوستی میکنم .بعدازده یاپانزده روز ازدوستیمون میگذشت که به من گفت اگرهمینطور زیادباهم حرف بزنیم وابسته هم میشویم .من هم همه چیزرابه اوگفتم که میخواهم باتوازدواج کنم .اما او حالامیگوید که دراین مدت نتوانسته است به من علاقه مند بشود ووابسته من بشود .من ولی هرروز که میگذردبیشتروابسته اومیشوم .یک روز میگوید جوابم صددرصدمنفی است یک روز میگویداگرپدرومادرم بله بگویند شایدمنم بله بگویم یک روز میگویدمن بیست سالم هست نمیدانم کی رادوست داشته باشم کی رادوست نداشته باشم .بخدا من دیگرگیج شده ام هرشب فقط دوساعت میخوابم دیگرنمیدانم چه کنم که عاشق من بشود .بخداازلحاظ روحی رنج میبرم لطفا راهنماییم کنید.اون میگه حسی نسبت به من نداره .توروخدا بگین چیکارکنم واقعادوستش دارم
    سلام

پسر جان عین عشق نیست ببخش اوج هورمون و احساساته!!! تو رو نمیخواد به درک که نمیخواد تو چرا اینقدر وابسته و بدبختی!!!

هیچ به این موضوع فکر کردی؟؟؟؟ دچار اضطراب جدایی و وابستگی هستی گلم. به یک روانکاو مجرب مراجعه کن و موفق باشی.

دکترا در روانشناسی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست عزیز اون نمیتون درست تصمیم بگیر برا ایندش خوب دورشو خط بکش بیش از اینکه اونو وابستش کنی خودتو وابستش کردی بنظرمن رابطه رو تموم کن بدش با دل خودت بشین قشنگ کنار بیا ک اون الان شرایط ج دادنو نداره ب طور قطع شاید نمیخاد ب این زودی ازدواج کن خودتو از این وابستگی بکش بیرون چون برات خوب نیس الان داری ب جسم و روحت عذاب میدی واس چسزی ک اصلا معلوم نیس چی میخاد بش تهش خوب ک رو راست گف ن بهتر ک ی مدت باهاش باشی بد بگه ما بدرد هم نمیخوریم این عذابش بیشتر

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    تشکر شده 62 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    10

یه چیزو میگم اینو مطمئن باش اگه یه دختر به یه پسر علاقه نداشته باشه از محالاته که بشه اونو به پسر علاقه مند کرد ولی اگه یه دختر به یه پسر عشق یه طرفه داشته باشه می تونه راحت اونو عاشق خودش کنه این از ضعف ما مرداس به فیلما هم توجه نکن اکثرشون الکین و واسه خارجیا ساختنشون نه واسه ایرونیا ایرونی جماعت احساس محساس نمی شناسه پولدار باشی میان سراغت نباشی شوتت می کنن اینو جدی مگیم همینطور الکی نمیگن که بگی اره منم از بقیه شنیدم میگم نه خودم دیدم طرف یه دهاتی بود باهاش حرف می زدی از لهجه اش معلوم بود دهاتیه نه قیافه درستی داشت نه چیزی نه درسش خوب بود دختره ما رو رد کرد رفت با اون رابطه زد! باس دختر ایرونی رو بشناسی اکثرشون بلدن فقط حرف بزنن اره من یه مرد می خوام یه غیرتی نمی دونم ابرو ورنداره فلان باشه همش دروغه دختری دیدم مثل قرص ماه با یه پسر لاغر مردنی که ابرو ورداشته بود تو خیابون باهم می رفتن البته هستن دخترایی که مرد بودن ططرف واسشون مهمه ولی خیلی کم و از شانس بد من و تو گیر ما نمیان داداش زیاد بهش فک نکن می دونم نمیشه! ولی فک نکن!!!! یه سال بگذره از ذهنت میاد بیرون دیگه حتی اونقد ازش بدت میاد که می خوای از رو زمین محو شه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8105
    تشکـر
    47
    تشکر شده 79 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    موضوع رو با خانوادتون در میون بذارید
    و اگر صلاح دونستن به خواستگاری ایشون برید
    ممکنه الان نتونه درست فکر کنه و شما رو از دست بده
    و بعدها افسوس بخوره
    بهشون وقت بدید
    امضای ایشان
    اگر انسانی
    انسان دیگری را سرزنش کند
    نمیرد تا خود مرتکب آن گناه شود

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9043
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزيز ازدواج مقوله مهميه

شما تاحالا باخودتون فكر كردين خوب بعد از اين همه احساسات اصلا ايشونو ميشناسيد ، چند درصد از معيارهاي شمارو دارند؟ يا اين احساس مانع ديد منطقي شما شده يا خير؟ آيا فقط به بدست آوردن ايشون فكر مي كنيد؟ كمي منطقي تر فكر كنيد و منعطف تر باشين بهتر ميشه تصميم گرفت

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

کم محلی بده فورا جواب میگیری..

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9043
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9227
    تشکـر
    164
    تشکر شده 577 بار در 219 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من اگه بهتون علاقه نداره اصلا بیخیالش بشید چون اگه ازدواچم کنید دچار مشکل میشید
    امضای ایشان
    لعنت به من ..چه ساده دل سپردم
    لعنت به من...اگر واسش میمردم
    دست منو گرفت و بعد ولم کرد
    لعنت به اون کسی که عاشقم کرد

یکی بگه که ماه من کی بوده...مسبب گناه من کی بوده
    سهم من از نگاه تو همین بود ...عشق تو بد ترین قسمت بهترین بود
    تو دل باروون منو عاشقم کرد..بین زمین و آسمون ولم کرد
    یکی بگه چه جوری شد که این شد...سهم تو آسمنون و من زمین شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد